Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Laboratorium

BorgWarner

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

BorgWarner

Wielicka 28/b

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja testów zgodnie z planem i specyfikacją

  • Codzienna współpraca z grupą Testów i Walidacji

  • Opracowanie wyników testów i raportów dla zlecającego

  • Obsługa i bieżące utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń testowych oraz stanowisk testowych

  • Nadzór nad dokumentacją laboratoryjną

  • Uczestniczenie w kalibracji sprzętu

  • Uczestnictwo i przygotowanie do wewn. oraz zewn. Audytów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium – min. 2 lata

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wiedza z zakresu obsługi i doboru sprzętu pomiarowego

  • Doświadczenie w kalibracji sprzętu pomiarowego

  • Znajomość MSA będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomości obsługi pakietu MS Office

  • Sumienność, samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy

  • Zdolności manualne

  • Wykształcenie o profilu chemicznym będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, również zagranicznych

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Udział w interesujących projektach dla światowej klasy klientów z branży samochodowej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość dołączenia do pakietów Multisport

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia

  • Świadczenia socjalne w ramach ZFŚS

  • Pakiet Szkoleń i kursy językowe

  • Praca w profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

We kindly inform that we will contact only selected candidates.

BorgWarner

BorgWarner customers portfolio includes major global car manufacturers, the team in Kraków interfaces with European customers mostly from Germany, France, and the UK.

The team develops components of vehicle fuel systems. The components are made mainly by plastic injection molding.

The team in Kraków has full design responsibility for the product starting at conceptual phase and lasting up to mass production implementation.

Przewiń do profilu firmy