Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Laboratorium

Electrolux Poland

  • Warszawska 87, Siewierz
    Siewierz, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Warszawska 87

Siewierz

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów żywotnościowych suszarek bębnowych zgodnie z wewnętrznymi standardami, w tym:

  • Przygotowanie całego planu testów:

  • SOFTWARE: TP execution oraz 4GE.

  • HARDWARE: DAAS, przyłącza hydrauliczne, przyłącza elektryczne, oprzyrządowanie pomiarowe (np.: termopary, czujniki).

  • Inspekcja prototypów: świadomość specyfiki produktu, inspekcja wzrokowa, konfiguracja maszyn, zgodność ze specyfikacją.

  • Przygotowanie i utrzymywanie wsadów.

  • Przeprowadzanie testu zgodnie z procedurami w tym dobór odpowiednich wsadów.

  • Dbanie oraz zarządzanie maszynami testowymi w zakresie inspekcji, użytkowania (np. czyszczenie filtra, wymiana podzespołów), logistyki.

  • Zarządzanie testami: organizowanie danych i monitorowanie wyników.

  • Demontaż podzespołów celem inspekcji po przeprowadzonych testach.

  • Właściwe przekazywanie informacji dotyczących testów, inspekcji, statusów i wyników.

  • Przygotowanie raportów z testów zgodnie z dbałością o jasność przekazu.

  • Zarządzanie przestrzenią pracy – utrzymywanie czystości oraz porządku w laboratorium.

  • Respektowanie procedur BHP.

  • Czynny udział w ciągłym doskonaleniu procesu oraz miejsca pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie elektryczne / elektroniczne / mechaniczne lub pokrewne lub odpowiednie doświadczenie.

  • Doświadczenie w prowadzeniu testów urządzeń mile widziane.

  • Znajomość podstawowych zasad działania urządzeń AGD.

  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych.

  • Microsoft office.

  • Otwarty umysł i gotowość do rozwiązywania nieprzewidzianych problemów.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Język angielski – mile widziany

To oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę na pełen etat- bezpośrednio przez Electrolux,

  • Doskonałą organizację pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji,

  • Pracę w zgranym, solidnym zespole,

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, m. in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą, możliwość zakupu sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2022.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pracawelectrolux.pl

Przewiń do profilu firmy