Oferta pracy

Technik laboratorium

Captor Therapeutics S.A

  • Duńska 11, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Duńska 11

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji i uzupełnianie zapasów odczynników oraz laboratoryjnych materiałów zużywalnych

  • utrzymywanie czystości w laboratorium, w tym czyszczenie laminarów, inkubatorów, łaźni wodnych

  • przygotowywanie odczynników i zapewnienie ich właściwego przechowywania, m.in. buforów, roztworów antybiotyków, suplementów i innych substancji

  • dbałość o powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny

  • kalibrowanie i nadzorowanie sprzętów kontrolno-pomiarowych

  • mile widziana znajomość metod stosowanych w biologii molekularnej / biochemii / biotechnologii

  • obsługa autoklawu i inkubatorów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie: o kierunku biologia, biotechnologia, ochrona środowiska, analityka medyczna, chemia lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy

  • podstawowa znajomość zasad technik pracy sterylnej

  • podstawowa znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych.

  • znajomość podstawowych zasad BHP pracy laboratoryjnej

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność, terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się polsko-szwajcarskiej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu

  • Możliwość poszerzania kwalifikacji

  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj;

zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.