Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Laboratoryjny

Soudal Sp. z o.o.O firmie

  • Pionki

    Pionki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie bieżących testów w laboratorium

  • Pobieranie prób z linii produkcyjnych

  • Bieżąca kontrola jakości towarów w magazynie

  • Uczestnictwo w szkoleniu stanowiskowym na linii produkcyjnej na terenie fabryki

  • Wprowadzanie danych i raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (Technik Chemik)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Odpowiedzialność za przydzielane zadania

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pakiety szkoleniowe i motywacyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Soudal Sp. z o.o.

Producent i dystrybutor chemii budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy