Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Laboratoryjny

POLBIONICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

POLBIONICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy innowacyjnym projekcie naukowo-badawczym

  • Przygotowywanie narzędzi na potrzeby realizacji badań

  • Przygotowywanie narzędzi i materiałów zużywanych do sterylizacji

  • Przeprowadzenie procesu sterylizacji

  • Przygotowanie odczynników niezbędnych do realizacji badań

  • Dbanie o porządek oraz uzupełnianie materiałów zużywanych w poszczególnych pracowniach

  • Pobieranie materiału od zwierząt

  • Praktyczna pomoc w badaniach naukowych z zakresu chemii i biotechnologii

  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w pracy laboratoryjnej

  • Umiejętność obsługi komputera oraz podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość obsługi programu magazynowego Asseco WaproMag lub innych programów magazynowych

  • Wykształcenie ze specjalizacją w dziedzinie biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, chemia polimerów, technologia biopolimerów lub z zakresu nauk pośrednich

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie na umówię o prace

  • Możliwość dodatkowych szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę pracy

Polbionica spółka z o.o. poszukuje do pracy przy nowych projektach B+R z zakresu biodrukowania narządów 3D realizowanych wraz konsorcjantami, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu TECHMATSTRATEG.

Przewiń do profilu firmy