Technik Laboratoryjny

MedicoverO firmie

  • Rakowiecka 36, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 31 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Medicover

Rakowiecka 36

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prace w laboratorium oraz pracowni badania nasienia,

  • wykonywanie badań nasienia, przekazywanie danych i opracowywanie wyników,

  • preparatyka nasienia do inseminacji oraz do zapłodnień pozaustrojowych.

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów wyższych na kierunku: biologia, analityka medyczna lub biotechnologia (magister) - warunek konieczny,

  • wiedzy z zakresu biologii rozrodu, hodowli tkanek,

  • znajomości języka angielskiego (poziom komunikatywny),

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej (mile widziane),

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę zlecenie,

  • stabilna i interesująca praca w zespole doświadczonych profesjonalistów,

  • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami,

  • rozwijanie swojej wiedzy przez szkolenia,

  • możliwość awansu.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy