Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Laboratoryjny

Apeiron Synthesis S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Duńska 9, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Duńska 9

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

prowadzenie gospodarki magazynowej

zaopatrzenie laboratoriów w materiały zużywalne

nadzór nad wyposażeniem laboratoriów

pobieranie próbek oraz analiza substratów produkcyjnych

opieka nad sprzętem laboratoryjnym

przygotowywanie suchych rozpuszczalników

przygotowywanie eluentów

dbanie o zachowanie BHP w laboratoriach

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie min. ukończone technikum chemiczne

umiejętność pracy w zespole

dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

język angielski – poziom średniozaawansowany

dobra organizacja własnej pracy

Mile widziane

doświadczenie na podobnym stanowisku

licencjat/inżynier o profilu chemicznym lub pokrewnym

To oferujemy

Oferujemy:

ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole

możliwość rozwoju kompetencji osobistych

pracę w doświadczonym i wysoce wyspecjalizowanym zespole

przyjazną atmosferę pracę

O nas

Apeiron Synthesis to spółka zajmująca się opracowywaniem i produkcją katalizatorów metaloorganicznych (w tym rutenowych katalizatorów do reakcji metatezy olefin), które znajdują zastosowanie w produkcji farmaceutyków, związków zapachowych oraz zaawansowanych materiałów.