Logo Pracuj.pl

Technik laboratoryjny

Gi Group Poland S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta ze Środy Śląskiej, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Technik laboratoryjny

Jeżeli wiesz jak przeprowadzić miareczkowanie, co to jest piktogram i do czego służy dygestorium to serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań kontrolnych jakości wyrobów, surowców i półproduktów (pobieranie próby w obszarze produkcji, przeprowadzanie analizy 1 x godz. - podczas bieżącej produkcji)
  • Odpowiadanie za kalibracje i konserwacje urządzeń pomiarowych
  • Podejmowanie decyzji odnośnie zatrzymania produktu niespełniającego wymagań
  • Odpowiadanie za dopuszczenie linii do startu po wykonaniu testów czystościowych
  • Przygotowywanie danych i raportów
  • Na bieżąco przekazywanie danych o właściwościach wyrobu operatorów
  • Prowadzenie samodzielnie projektów na obszarze produkcji
  • Opracowywanie i przeprowadzanie szkoleń jakościowych/audytów
  • Wykonywanie badań analitycznych i testów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z przetwórstwem żywności, biotechnologią, zarządzaniem jakością lub pokrewne)
  • Zainteresowanie problemami jakościowymi i bezpieczeństwa żywności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w fabryce

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Udział w projekcie greenfieldowym - budowie nowego zakładu znanej i lubianej marki z branży FMCG
  • Praca w nowoczesnym i zaawansowanym środowisku technologicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Godziny pracy: system 12 godzinny ciągły tj. 3x 6-18- 3x wolne 3x 18-6 3x wolne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Gi Group Poland S.A.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Aktualne oferty pracodawcy
TL/WRO/GG/11/2022/2022/11/44

Technik laboratoryjny, Wrocław