Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Lakiernik

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TL/03/2018
    Zakres obowiązków:
    • Praca na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego
    • Współpraca z Dyrektorem zarządzającym produktami
    • Praca zarówno u Klientów (90% czasu) jak i w centrali firmy
    • Opieka nad pozyskanymi klientami firmy
    • Wsparcie w zakresie kolorystyki oraz specyfiki produktów
    • Doradztwo w kwestiach technicznych oraz produktowych
    • Współpraca z handlowcami działającymi w terenie
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika stolarki drewnianej lub lakiernika samochodowego
    • Praktyczna wiedza o lakierach
    • Mile widziana znajomość branży stolarki otworowej
    • Wykształcenie techniczne
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, skuteczna organizacja pracy, zaangażowanie
    Oferujemy:
    • Regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe
    • Udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
    • Premia świąteczna
    • Samochód służbowy, laptop, telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.