Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik / Lider Obiektu

VINCI FACILITIES POLSKA SP Z O OO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja oraz naprawy instalacji i urządzeń w budynku

  • Wykonywanie drobnych prac montażowych i naprawczych

  • Planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne z DTR oraz zapisy umowy z Klientem

  • Przygotowanie ofert i rozliczanie prac dodatkowych

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń

  • Uzupełnianie dokumentacji serwisowej

  • Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej (m.in. raporty, odczyty liczników)

  • Wsparcie Kierownika projektu w organizacji pracy serwisu technicznego w zarządzanym obiek-cie

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, chłodnictwo / klimatyzacja lub automatyka)

  • Aktualne uprawnienia energetyczne eksploatacyjne (mile widziane SEP gr. 1 E do 20 kV)

  • Praktyczna znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.

  • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty)

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu technicznej obsługi nieruchomości lub drobnych prac remontowo-budowlanych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę), pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW, możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji miękkich i umiejętności technicznych poprzez szkolenia we-wnętrzne i zewnętrzne, a także awans w ramach struktur firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • udział w akcjonariacie pracowniczym

VINCI FACILITIES POLSKA SP Z O O

VINCI Facilities Polska działa na polskim rynku od ponad 10 lat, dostarczając Klientom najwyższą jakość obsługi technicznej nieruchomości. Jesteśmy solidną firmą, która dzięki systematycznemu powiększaniu portfolio może zagwarantować pracownikom stabilne warunki zatrudnienia i rozwój umiejętności technicznych i kompetencji miękkich. Zależy nam na dobrej atmosferze współpracy w zespole, a dzięki rozwiązaniom proptech wdrażanym na obsługiwanych przez nas obiektach nasi pracownicy mogą wykonywać swoje zadania szybciej i bardziej efektywnie.

Przewiń do profilu firmy