Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik liniowy

Mondelēz International w Polsce

  • Cieszyn

    Cieszyn, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie procesu produkcji

  • Usuwanie awarii oraz techniczne wsparcie linii

  • Zarządzanie „procesem defektów” oraz realizacja zadań wynikających z AM oraz PM

  • Udział w wykonywaniu analiz BDA oraz awarii na linii

  • Wsparcie produkcji w celu utrzymania maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie o profilu elektrycznym, elektronicznym lub mechanicznym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dzięki naszemu portfolio marek, takich jak ciastka Oreo i BelVita, czekoladki Cadbury Dairy Milk i Milka oraz gumę do żucia Trident, jesteśmy światowym liderem w produkcji ciastek i cukierków oraz drugą co do wielkości firmą na świecie w produkcji czekolady i gumy do żucia. Jesteśmy Mondeléz International, firmą działającą w ponad 80 krajach, zatrudniającą około 90 000 osób na całym świecie, a nasze marki są sprzedawane w około 165 krajach.

Naszym celem i wizją jest tworzenie kolejnych CHWIL RADOŚCI poprzez budowanie NAJLEPSZEJ FABRYKI CIASTEK NA ŚWIECIE.

Przewiń do profilu firmy