Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Liniowy

MONDELEZ Fabryka Gum do Żucia

Smaków 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami

  • Współpraca z Działem UR w zakresie działań prewencyjnych i remontowych

  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • Bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych

  • Diagnostyka, regulacje i usuwanie usterek maszyn, prace modernizacyjne

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi i naprawy maszyn

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + do 10% premii miesięcznej + dodatki

  • 50% dofinansowania do posiłków

  • Pracowniczy Program Emerytalny, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport

  • Okolicznościowe paczki

  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Brzegu, Lewina Brzeskiego, Grodkowa, Nysy, Oławy, Wiązowa, Namysłowa i wielu innych miejscowości

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • bezpłatny transport

  • dofinansowanie posiłków

  • karta Multisport

Fabryka Gumy do Żucia

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelēz?

Usunięcie drobnej awarii nie stanowi dla Ciebie problemu?

Zostań Technikiem Liniowym!

Wgryź się w naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy