Oferta pracy

Technik Magazynu Części Zamiennych

Balex Metal Sp. z o.o.

Wejherowska 12c

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa magazynu w zakresie wydawania/przyjmowania części zamiennych, realizacji transakcji magazynowych (RW, PZ, itp.) oraz uaktualniania danych systemowych

  • Opracowanie oraz zapewnienie minimalnych stanów magazynowych części najbardziej rotujących

  • Opracowanie listy oraz sukcesywne uzupełnienie stanu zapasu części krytycznych

  • Realizacja procedur w zakresie zakupów nowych oraz utylizacji zużytych części zamiennych

  • Okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji zapasów

  • Prowadzenie gospodarki narzędziowej i środków BHP

  • Utrzymanie organizacji magazynu w oparciu o podstawowe narzędzia LEAN MANUFACTURING (m.in. 5S, FIFO, KANBAN)

  • Sporadyczne uczestnictwo w realizacji zaawansowanych prac remontowych

  • Raportowanie stanów magazynowych

  • Kontrola jakościowo-ilościowa przyjmowanego towaru na magazyn

  • Kompletacja materiałów i towarów na potrzeby projektów inwestycyjnych i naprawy-remontów UR

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowany profil- mechanika lub elektryka)

  • Podstawowej wiedzy z zakresu techniki

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

  • Uczciwości i sumienności

  • Umiejętności organizacji pracy

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Już prawie 30 lat działamy na rynku w branży produkcji materiałów budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy sprawdzone rozwiązania dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rolniczego. W naszych fabrykach stosujemy innowacyjne i nowoczesne technologie, a nasze najwyższej jakości produkty sprzedajemy na całym świecie. Dynamiczny i ciągły rozwój zawdzięczamy naszym Klientom i Pracownikom, którzy decydując się na współpracę z nami, od lat realizują ideę „Budowania razem”.

Balex Metal to 5 zakładów produkcyjnych - 3 w Polsce i 2 za granicą- Słowacja i Łotwa. W samej Polsce zatrudniamy ponad 550 osób i nieustannie się rozwijamy. Od 2018 roku jesteśmy częścią Kingspan Group, oddziału Joris Idee w Belgii. Grupa Joris Idee zatrudnia ponad 1000 pracowników w 7 różnych krajach w 13 zakładach produkcyjnych. Ścisła współpraca w ramach Grupy Kingspan pozwala nam na podnoszenie kompetencji naszych pracowników, a także na zdobywanie cennego doświadczenia i wiedzy w zakresie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy