Oferta pracy

Technik mechanik - elektronika, automatyka

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Jana Długosza

Wrocław

Jesteśmy największym serwisem przemysłowym w Polsce oraz globalnym dostawcą urządzeń z zakresu automatyki i robotyki. Naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej
w myśl naszego motta "Nie wyrzucaj - naprawiaj".

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dołącz do nas, jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w rozwojowej branży, pracować z ambitnym zespołem i wspólnie uczestniczyć w realizacji projektów wewnętrznych.

Twoje obowiązki:

  • Diagnostyka i naprawa silników elektrycznych oraz układów pomiarowych,
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i pomiarów za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń,
  • Raportowanie przebiegu diagnozy i naprawy,
  • Udział w projektach rozwojowych.

Twoje kompetencje:

  • Praktyczne umiejętności lutowania elementów w technologii THT,
  • Znajomość budowy i zasady działania silników elektrycznych,
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania usterek mechanicznych i elektrycznych,
  • Obsługa aparatury pomiarowej,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość budowy i diagnozowania silników wrzecionowych,
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników zespołu,
  • Lokalizację w centrum Wrocławia,
  • Bezpłatny parking,
  • Opiekę medyczną Medicover,
  • Kartę sportową Multisport Plus,
  • Szkolenia i kursy językowe,
  • Wyjazdy integracyjne

Do zgłoszenia prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy