Technik Mechanik

KION Polska sp. z o.o.

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja czynności prewencyjnych i konserwacyjnych

  • Przygotowywanie propozycji usprawnień oraz modernizacji maszyn i urządzeń

  • Wykrywanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń związanych z mechaniką, hydrauliką i pneumatyką;

  • Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z Utrzymaniem Ruchu min. 2 lata

  • Zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Nastawienie na rozwój zawodowy

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój osobisty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Kursy językowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy