Technik - Mechanik

  • Kraków, Balice (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-12-23)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DRAGON WINCH jest liderem w branży wyciągarek samochodowych. Firma z sukcesem działa w 45 krajach w branży samochodów terenowych, pojazdów ratownictwa drogowego oraz pojazdów użytkowych.

     DRAGON WINCH jest organizatorem i sponsorem wielu rajdów samochodów terenowych w Polsce i za granicą.

    Miejsce pracy: Kraków, Balice (pow. krakowski)

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie naprawy objętych gwarancją i napraw pogwarancyjnych;
    • Profesjonalna obsługa klientów;
    • Monitorowanie prowadzonych napraw;
    • Obsługa procesu oraz inicjowanie działań wynikających z reklamacji klienta;
    • Kontakt z klientami;
    • Wsparcie działu handlowego w zagadnieniach technicznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie – kierunkowe;
    • Znajomość zagadnień mechaniki;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Sumienność i rzetelność;
    • Dyspozycyjność;
    • Mile widziane doświadczenie pracy jako mechanik.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne;
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z przyjazną kulturą organizacyjną.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń klikając w przycisk Aplikuj teraz wpisując w temat: „Technik Mechanik”.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).

    Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Kasztanowa 15, 32-085 Modlniczka.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Kasztanowa 15, 32-085 Modlniczka. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko [Technik - Mechanik ]. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.