Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Mechanik- Monter maszyn przemysłowych

DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Magazynowa 3C

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny maszyn przemysłowych w oparciu o model 3D i dokumentację złożeniową

  • Udział w rozruchu technologicznym maszyn

  • Współpraca z działem konstrukcji

  • Usuwanie usterek

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna w zakresie budowy maszyn przemysłowych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów pneumatycznych

  • Znajomość materiałów wykorzystywanych w budowie maszyn

  • Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

  • Doświadczenie w zakresie montażu instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 5 lat

  • Umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy, dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie automatyki i robotyki

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Benefity: karta MULTISPORT, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na sukces

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

O nas

DS-Technic Automatyka Przemysłowa

DS-Technic zajmuje się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych, głównie dla klientów branży Automotive.

W celu zapewnienia najlepszej jakości dostarczanych do naszych klientów rozwiązań wykorzystujemy najnowsze technologie w dziedzinie automatyki i robotyki oraz obróbki skrawaniem. Firma zatrudnia bardzo doświadczoną kadrę inżynierów, wykorzystującą zaawansowane oprogramowanie inżynierskie z zakresu CAD, CAM, CAE. Nowoczesna narzędziownia umożliwia produkcję skomplikowanych technologicznie podzespołów do wytwarzanych maszyn.