Oferta pracy

Technik Mechanik

ERYK sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja przenośników taśmowych i linii produkcyjnych w obiektach przemysłowych

  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w i instalacji przenośników taśmowych i linii produkcyjnych

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych

  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Umiejętność spawania potwierdzona certyfikatem

  • Certyfikat VCA

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego P1, ewentualnie IPAF

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego 1WJO, Wózki widłowe

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę dla firm podwykonawczych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, dodatek do pracy za granicą + diety)

  • Zapewnienie odzieży roboczej oraz niezbędnych narzędzi do pracy

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwała współpraca

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie na wielu projektach zagranicznych

  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie Twojej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Spotkania integracyjne, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • zakwaterowanie

  • dojazd na projekt

Jesteśmy międzynarodowym dostawcą usług technicznych, zatrudniającym ponad 200 techników na całym świecie i świadczącym usługi dla branży przemysłowej i energetycznej. W związku ze wzrostem zamówień chcemy rozbudować nasze zespoły projektowe. Szukamy doświadczonych pracowników, którzy zainteresowani są pracą połączoną z podróżami zagranicznymi.

Przewiń do profilu firmy