Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Mechanik

FOOD MACHINES SP. Z O.O.O firmie

FOOD MACHINES SP. Z O.O.

101

Osina (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe przeglądy i serwisy urządzeń produkcyjnych i pakujących

  • planowanie prac serwisowych

  • montaże i demontaże, instalacje urządzeń i linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • komunikatywny angielski

  • prawo jazdy kat.B

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilną prace w oparciu o umowę o prace

  • atrakcyjny system premiowy

  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Od ponad 25 lat dostarczamy urządzenia produkcyjne i pakujące do branży spożywczej, chemicznej oraz kosmetycznej, w 2020 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o dwa zakłady produkcyjne, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy nowego pracownika do działu technicznego.

Przewiń do profilu firmy