Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik mechanik

Pazim sp. z o.o.O firmie

  • plac Rodła 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pazim sp. z o.o.

plac Rodła 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, naprawa i przeglądy (maszyn i urządzeń oraz instalacji znajdujących się w obiekcie)

  • Usuwanie zgłaszanych usterek w obiektach należących do kompleksu, w pokojach hotelowych i maszynowniach znajdujących w zasobach Spółki PAZIM

  • Wykonywanie prac hydraulicznych, mechanicznych i elektrycznych w zależności od posiadanych kwalifikacji

  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • Uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparci o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności

  • Premie uznaniowe dla najlepszych pracowników, dodatek stażowy, nagrodę jubileuszową

  • Możliwość rozwoju, w tym szkolenia i kursy językowe

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Obiady za symboliczną opłatą

  • Ofertę ubezpieczenia grupowego na życie

  • Karta Multisport dla pracowników

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dopłata do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe

  • Zniżki na niektóre usługi w ramach działalności pracodawcy