Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Mechatronik - Specjalista Mechatronik

Mechanica s.r.l.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie maszyn i systemów transportowych (układy mechaniczne i elektryczne);

  • Udział w rozruchach technologicznych;

  • Serwisowanie i diagnostyka maszyn i systemów transportowych;

  • Realizacja zadań zgodnie z założonym harmonogramem;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;

  • Znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych;

  • Umiejętność obsługi obrabiarek skrawających będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość j. angielskiego i/ lub włoskiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się w codziennych sytuacjach;

  • Dobrą organizację pracy, samodzielność, komunikatywność;

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;

  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych ( szkolenia oraz wdrożenia projektów);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 do 1kV; ew. do odnowienia

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowej grupy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności w zagranicznej centrali firmy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość realizowania swoich pomysłów;

  • Atrakcyjny system wynagradzania;

O nas

MECHANICA® to włoska firma, lider w segmencie automatyki przemysłowej, systemów transportowych i montażowych.

Firma działa na całym świecie i ma w swoim portfolio najważniejszych producentów z branży AGD.

Do nowego oddziału w Polsce poszukujemy kreatywnych i zmotywowanych pracowników, którzy stworzą skuteczny zespół,

który będzie aktywnie przyczyniał się do rozwoju polskiej lokalizacji.

www.mechanica.com