Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik metrolog

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn współrzędnościowych

  • Wizualna ocena komponentów

  • Określanie metod pomiarowych i narzędzi pomiarowych niezbędnych do rozwoju nowych produktów i produkcji seryjnej

  • Tworzenie programów pomiarowych oraz ich optymalizacja

  • Udział w procesach walidacji

  • Przygotowywanie raportów metrologicznych

  • Tworzenie programów pomiarowych i ich optymalizacja

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Tworzenie planów szkoleniowych i szkolenie pracowników z zakresu metrologii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości ok 1 roku

  • Znajomość maszyn CMM

  • Umiejętność prowadzenia analizy statystycznej

  • Znajomość metod pomiaru i oceny błędów

  • Znajomość procesów walidacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność

  • Dokładność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w pomiarach tworzyw sztucznych

  • Znajomość branży medycznej

  • Znajomość ISO 13485 i / lub 9001 i/lub FDA

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych.

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego.

  • Dofinansowanie karty Multisport.

  • Opiekę medyczną.

  • Pakiet szkoleniowy.

  • Dostęp do platformy językowej.

  • Uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych [ jeździmy na grzybobrania, spływy kajakowe, bawimy się w ramach działów i całej firmy ].

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należąca do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

TECHNIK METROLOG

Przewiń do profilu firmy