Logo Pracuj.pl

Technik Mobilnej Grupy Serwisowej

FBSERWIS S AO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnej obsługi obiektów na terenie województwa małopolskiego
  • Realizacje planów konserwacji oraz inspekcji instalacji i urządzeń w oparciu o opracowany harmonogram
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz usuwanie usterek
  • Kontakt z Klientem oraz Najemcami obsługiwanych nieruchomości
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z zewnętrznymi dostawcami

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP do 1 kV (dodatkowym atutem będą uprawnienia II i III grupy)
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Praktyczna wiedza dotycząca instalacji elektrycznych i sanitarnych
  • Doświadczenie w budowie lub naprawie instalacji budynkowych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Outlook)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firnie, która stabilnie przechodzi przez okres trudny gospodarczo
  • Pracę od pon. do pt. od 7:00 do 15:00 oraz dyżury telefoniczne, które są dodatkowe płatne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i karta sportowa
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie online
  • Konkursy dla dzieci i ich pracowników z wartościowymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi
  • Partnerskie relacje w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Technik Mobilnej Grupy Serwisowej, Kraków