Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik mobilny obsługi technicznej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alfarex Spółka z o.o. - Sp. k.

     świadcząca usługi kompleksowej obsługi technicznej nieruchomości
    poszukuje:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • ocena stanu technicznego urządzeń i instalacji budynkowych
    • interwencyjne usuwanie i zabezpieczanie awarii i usterek
    • przeglądy i działania prewencyjne
    • dbałość o zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i satysfakcję klientów

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym
    • minimum dwuletnie doświadczenie przy obsłudze instalacji budynkowych
    • wiedza z zakresu obsługi technicznej budynków
    • dobre umiejętności komunikacyjne, elastyczność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
    • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E grupa I do 1 kV
    • dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • umowa o pracę
    • samochód służbowy i inne niezbędna narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji