Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik – Mobilny Serwis Techniczny

HR for Business Sp. z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące naprawy/wymiany zepsutych elementów

  • montaż nowych urządzeń

  • przeglądy okresowe różnych instalacji np. elektrycznej, hydraulicznej, sanitarnej, teletechnicznej

  • inne czynności konserwatorskie np. prace stolarskie, hydrauliczne, elektryczne oraz drobne budowlane np. malowanie itp.

  • dyżur konserwatorski

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

  • zdolności tzw. „złotej rączki”

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • mile widziane uprawnienia SEP grupy I do 1 kV , eksploatacja i dozór (w przypadku ich braku, gotowość do wyrobienia)

  • znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, klimatyzacyjnych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność kształtowania dobrych relacji z klientem

Mile widziane

  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • pracę w dużej i stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • kartę Multisport

  • dodatkowe ubezpieczenie

  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

HR for Business Sp. z. o.o. - jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata na stanowisko:

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną do pracy, sumienną, zaangażowaną i odpowiedzialną to doskonale pasujesz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy