Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Mobilny Serwisant

  • opolskie
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agroecopower Sp. z o.o. Oddział w Polsce

    Stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma AGROECOPOWER SP. Z O.O. z główną centralą w Czechach, poszukuje osoby na stanowisko Technik - Mobilny Serwisant, który docelowo zabezpieczy jej działania i realizację usług na terenie Stanów Zjednoczonych, USA. Będzie wykonywał zlecone zadania na podległym terenie. Poszukujemy osób zmotywowanych do efektywnej pracy, kontaktowych, rzetelnych i pracowitych

    Technik - Mobilny Serwisant - w USA ( po uprzednim przeszkoleniu) - system delegacyjny

    Opis stanowiska:

    • Indywidualna obsługa klienta / zleceń
    • Realizacja powierzonych zadań na podległym terenie
    • Obsługa powierzonego sprzętu elektrotechnicznego
    • Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych
    • Koordynowanie procesów programujących
    • Raportowanie z przebiegu powierzonych zadań

    Oczekiwania:

    • Praktyka na stanowisku technika lub serwisanta
    • J.Angielski - komunikatywny
    • Ogólna wiedza z dziedziny mechaniki lub z zakresu techniki rolniczej
    • Prawo jazdy kat.B
    • Niezależność i dyspozycyjność czasowa
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Wykształcenie min. średnie
    • Profesjonalne podejście i zdolność w komunikacji
    • Podstawowa wiedza pracy z komputerem

    Oferujemy:

    • Stałą stabilną pracę
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Wynagrodzenie od 4000 zł w okresie szkolenia następnie adekwatnie dużo większe w trakcie realizacji działań na terenie USA
    • System premiowy za wykonywaną pracę
    • Praca w trybie 6-cio miesięcznych wylotów
    • Pełne pakiety mieszkaniowe, socjalne i przelotowe w trakcie delegacji
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód, komputer
    • Kompletne szkolenia z zakresu działań na danym stanowisku w wymiarze 3 miesięcy
    • Pracę w dynamicznym i młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV w języku Polski jak i Angielskim klikając w przycisk aplikowania "Aplikuj teraz".