Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Montażu

WB Electronics S.A.O firmie

  • Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

    Macierzysz (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i instalowanie podzespołów elektronicznych

  • Lutowanie modułów elektronicznych

  • Montaż elementów precyzyjnych

  • Programowanie i uruchamianie modułów elektronicznych oraz urządzeń

  • Wykonywanie połączeń elektronicznych rozłącznych i nierozłącznych

  • Wykonywanie wiązek kablowych

  • Praca przy kompozytowych strukturach lotniczych

Nasze wymagania

  • Umiejętności lutowania i montażu

  • Znajomość podstaw elektroniki

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku dodatkowym atutem

  • Skrupulatność i sumienność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomości rysunku technicznego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

WB Electronics S.A.

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Montażu.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Dokumenty proszę nadsyłać za pomocą przycisku do aplikowania.