Ta oferta pracy jest nieaktualna od 398 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik montażu / Monter

  • Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Maszewo, Nowogard, Choszczno, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń, aż po optymalizację procesów i kosztów zatrudnienia. Od 15 lat pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Nasi eksperci działają w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 200 tysięcy pracowników. Grupa Progres to możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

    Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w Stargardzie, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Choszczno, Goleniów, Nowogard, Pyrzyce, Stargard, Maszewo

    Ogólny zakres obowiązków:

    •  montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,
    • obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych lub elektrycznych na produkcji,
    • praca w systemie 2 zmianowym,
    • przestrzeganie przepisów BHP.

    Od kandydatów oczekujemy:

    •  doświadczenia w pracy przy montażu lub naprawie urządzeń mechanicznych, elektrycznych,
    • sumienności i dokładności,
    • znajomości rysunku technicznego,
    • wykształcenia technicznego z zakresu elektryki i/lub mechaniki,
    • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.

    Nasz Klient oferuje:

    •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta,
    • stabilne zatrudnienie,
    • uczciwe podejście do pracownika,
    • jasny system wynagradzania (podstawa + premia frekwencyjna + premia kwartalna),
    • dofinansowanie korzystania z ośrodków rekreacyjno - sportowych, dofinansowanie do wczasów i do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209

    Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.