Technik Montażu

Radiotechnika Marketing

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fabryczna 20

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

  • montaż złącz światłowodowych, zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną

  • wykonywanie pomiarów wyrobów

  • dbałość o najwyższą jakość wytwarzanych produktów

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • predyspozycje techniczne

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • spostrzegawczość oraz skrupulatność podczas wykonywania zadań

  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy

Mile widziane

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)

  • doświadczenie w pracach manualnych, wymagających czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • wsparcie doświadczonych profesjonalistów, dla których praca jest również pasją

  • ciekawe zadania przy różnorodnych i niepowtarzalnych projektach

  • partnerskie relacje między Pracownikami, którzy we współpracy stawiają na odpowiedzialność, wzajemny szacunek i zaufanie

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego, którego zasady określa polityka szkoleniowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • ZFŚS

  • praca na 1zmianę

Nie tylko "co", ale też "jak"

  • Nasz styl działania wyznaczony jest przez wartości, które funkcjonują w firmie i budują jej kulturę organizacyjną.

  • Dla nas liczą się nie tylko wyniki, ale też sposób, w jaki je osiągamy.

Zobacz w jaki sposób rekrutujemy

I APLIKACJA

Prosimy Kandydata, aby załączył swoje CV i wypełnił krótki formularz, który ułatwi nam wybór Kandydatów. Dodatkowe pytania dotyczą m.in. doświadczenia, oczekiwań finansowych, kompetencji czy dyspozycyjności. Następnie życiorys Kandydata trafia w ręce Rekrutera, odpowiedzialnego za dany proces rekrutacyjny.

II WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA

Na tym etapie wybrani Kandydaci mogą spodziewać się kontaktu z naszej strony, w celu doprecyzowania informacji zawartych w CV i formularzu. Po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, Rekruter przekazuje wybrane rekomendacje Kierownikowi Działu. Po otrzymaniu od niego ostatecznej decyzji, ponownie kontaktujemy się z Kandydatem i wspólnie ustalamy termin spotkania rekrutacyjnego.

III SPOTKANIE REKRUTACYJNE

W zależności od stanowiska, organizujemy jedno bądź więcej spotkań, o czym Kandydat informowany jest na bieżąco. Spotkania rekrutacyjne przeprowadzamy w formie wywiadów behawioralnych, przy zastosowaniu testów kompetencyjnych, osobowościowych, merytorycznych czy case study.

Podczas rozmowy przedstawiamy szczegółową ofertę oraz przybliżamy kulturę organizacyjną firmy.

IV INFORMACJA ZWROTNA

Informację zwrotną przekazujemy, niezależnie od podjętej przez nas decyzji.

W przypadku odpowiedzi pozytywnej Rekruter najczęściej kontaktuje się z Kandydatem telefonicznie, składając ofertę współpracy. Jeżeli kandydat ją zaakceptuje, organizujemy wszelkie formalności związane z przygotowaniem do zatrudnienia.

V ZATRUDNIENIE I OKRES ADAPTACJI

Tego etapu nie potrafimy opisać słowami...

Musisz sam sprawdzić, jak fajnie się z nami współpracuje! :-)

Poznaj nas ...

Radiotechnika Marketing, to podwrocławska firma działająca w branży najnowszych technologii. To znany na rynku producent skomplikowanych wiązek kablowych, urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz złącz światłowodowych do aplikacji militarnych.

Przewiń do profilu firmy