Technik montażu urządzeń monitoringu

  • Piastów, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GPSH Sp. z o.o.

    GPSH Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości rozwiązania techniczne w zakresie monitoringu pojazdów i obiektów. Świadczymy usługi montażu urządzeń monitoringu w różnego typu obiektach.

    Miejsce pracy: Piastów, Warszawa

    Obowiązki:

    • montaż kamer i innych urządzeń systemów monitoringu wizyjnego
    • przeprowadzanie przewodów, zaciskanie wtyczek, dokonywanie pomiarów
    • konfiguracja oprogramowania, parametrów sieci, zdalnego dostępu
    • w zależności od doświadczenia i umiejętności montaż i konfiguracja innych urządzeń tj. SSWiN, kontroli dostępu, monitoringu GPS

    Wymagania:

    • wykształcenie elektrotechniczne, informatyczne lub z pokrewnych dziedzin
    • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna
    • wiedza i doświadczenie z zakresu sieci komputerowych, umiejętność konfiguracji routerów, bridge-y
    • mile widziane uprawnienia SEP, podnośniki
    • mile widziane doświadczenie w montażu i konfiguracji urządzeń CCTV, SSWiN, monitoringu GPS
    • umiejętność samodzielnego działania, jak i pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy, dyscyplina, rzetelność
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • zdobywanie doświadczenia w młodym, dynamicznym zespole
    • szkolenia zawodowe, produktowe
    • szeroki zakres samodzielności, przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.