Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik montażu

WinrolO firmie

  • aleja Hallera 78
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Winrol

aleja Hallera 78

Wrocław

Firma WinRol wiodący sprzedawca osłon okiennych z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • montaż osłon okiennych
  • dokonywanie pomiarów osłon okiennych
  • serwis osłon okiennych
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • sporządzanie kalkulacji i umów handlowych
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B min. 2 lata
  • kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do ludzi
  • systematyczność, odpowiedzialność, punktualność
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po 2 miesiącach okresu próbnego zatrudnienie na czas nieokreślony);
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole pracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne