Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Montażysta

GU Automatic GmbH

  • 33397 Rietberg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń montażowych i uruchomianie automatycznych systemów drzwiowych / systemów bramowych

  • Instruowanie techniczne naszych klientów w zakresie obsługi automatycznych systemów drzwiowych / systemów bramowych

  • Tworzenie raportów montażowych i odbiór montażu na miejscu

Podział czasu pracy
85%

Realizacja zleceń montażowych

15%

Dojazd do klientów

Nasze wymagania

  • Ukończone wykrztałcenie techniczne, byłoby pożądane jako technik mechatronik, automatyk, elektryk, ślusarz…. lub porównywalne wykrztałcenie

  • doświadczenie w montażu elementów stolarki budowlanej

  • Idealnie: doświadczenie w montażu systemów drzwi automatycznych

  • Posiadanie prawa jazdy i gotowosc do podróżowania

  • Niezawodny, zorientowany na klienta, odpowiedzialny i świadomy kosztów

  • Pewność siebie i prawidłowe zachowanie

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie w montażu systemów drzwi automatycznych

To oferujemy

  • Różnorodną pracę w terenie u naszych klientów

  • Obszerne szkolenie wprowadzające i stałe

  • Silny zespół ze świetnym wsparciem

  • Długoterminowe zatrudnienie

  • Wypłaty diet, wszystkie dopłaty za nadgodziny oraz dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z układem zbiorowym

  • Zapewniamy odzież roboczą

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Pracę w innowacyjnej i zorientowanej na jakość firmie z produkcją w Niemczech

  • Po intensywnym szkoleniu rozpoczniesz wymagającą pracę w dynamicznym, innowacyjnym środowisku globalnej firmy.

  • Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie nowym wyzwaniem w przyjaznym, zmotywowanym zespole?

  • W takim razie czekamy na Twoje szczegółowe dokumenty aplikacyjne, które powinieneś przesłać do działu HR ze szczegółami dotyczącymi Twoich dochodów i daty rozpoczęcia.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

GU Automatic GmbH to wiodąca i rozwijająca się firma zajmująca się automatycznymi systemami wejściowymi z zakładem produkcyjnym we wschodniej Westfalii. Jako członek działającej na całym świecie Grupy Gretsch Unitas zatrudniającej około 3700 pracowników i mającej ponad 100-letnią tradycję, oferujemy wymagającą, zróżnicowaną pracę w dynamicznym, innowacyjnym zespole i w 100% rodzinnej firmie.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane CV w języku niemieckim!