Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik/ monter/ instalator sieci komputerowych

TeleMain Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacje kablowych sieci komputerowych i niskoprądowych na terenie Polski

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy Kat B.

  • Uprawnienia elektryczne 1kv, na zwyżki i umiejętność spawania światłowodów mile widziane

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Diety w przypadku wyjazdów

  • Weekendy i święta wolne.

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.

  • Szkolenia, możliwość rozwoju.

  • Opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna