Oferta pracy

Technik - Monter

MarketLab Sp. z o.o.O firmie

  • Grzegorza Piramowicza 9
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MarketLab Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Łódź

Jesteśmy firmą z sektora IT zatrudniającą 50 osób. Z naszych rozwiązań korzystają najwięksi, tacy jak Eurocash czy ORLEN. Nasza firma nieustannie się rozwija, szukamy więc osób, które będą mogły się rozwijać razem z nami! Doceniamy kandydatów z wizją, poszerzających perspektywę, którzy chcą mieć swój wkład w rozwój organizacji, a w efekcie również w swój awans zawodowy. Specjalista ds. technicznych

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektów.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Serwis i diagnozowanie usterek.
  • Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi.
  • Raportowanie prac instalacyjnych i serwisowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Swobodne poruszanie się w systemach operacyjnych
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dyspozycyjność.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy