Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Monter Turbin Wiatrowych

FLEX WIND POLAND sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Jako Technik/Monter Turbin Wiatrowych będziesz instalował komponenty turbin wiatrowych na farmach onshore w ramach projektów prowadzonych w Polsce i na terenie Europy.

W miarę możliwości będziesz rozwijał swoje umiejętności i kwalifikacje nabyte w dotychczasowych miejscach pracy ale też zdobędziesz wiele zupełnie nowych kompetencji.

Będziesz podróżował w piękne miejsca na świecie i jako część zespołu złożonego z energicznych mężczyzn, będziesz przyczyniał się do wsparcia różnych krajów w pozyskanie 'zielonej energii'.

Nasze wymagania

  • chęć do praktycznego poznania turbin wiatrowych i zdobywania nowych umiejętności

  • prawo jazdy kat. B

  • zdolności manualne i umiejętność pracy z różnymi narzędziami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • gotowość do pracy wyjazdowej w systemie rotacyjnym w kraju i za granicą

  • gotowość do pracy w różnych warunkach – pracujemy na zewnątrz i żadna pogoda nie jest nam straszna

  • dobra sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • umiejętność pracy w zespole i pracy indywidualnej

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z narzędziami

  • doświadczenie w naprawianiu samochodu lub remontowaniu mieszkania

  • hobby wymagające sprawności manualnych

To oferujemy

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B

  • pracę rotacyjną – pracujemy w rotacji 6:2

  • ciągłość wyjazdów – projekty mamy cały czas

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych

  • liczne szkolenia branżowe i możliwość ciągłego rozwoju w ramach różnych obszarów

  • długą współpracę i wsparcie koordynatorów podczas trwania projektu

  • możliwość podróżowania i międzynarodowe środowisko pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego w różnych kierunkach

Chcesz zmienić branżę?

A może chcesz zacząć pracę przy turbinach, ale nie masz doświadczenia?

Masz już doświadczenie i chcesz je rozwinąć?

Dobrze trafiłeś!

Flex Wind jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji turbin wiatrowych oraz naprawy łopat na terenie Europy oraz Ameryki Południowej. Obecnie z Flex Wind, w Europie, współpracuje blisko 200 techników, którzy tworzą 9 team'ów.

W 2022 roku Flex Wind Europe będzie instalował turbiny w 6 krajach Europy.

Ten rok będzie też czasem dynamicznego rozwoju działu naprawy łopat. Rozpoczęliśmy sezon i cały czas spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

Naszą misją jest: zaspokojenie potrzeb naszych klientów dzięki doskonałej i dostosowanej do potrzeb realizacji usług w branży energetyki wiatrowej w sposób rzetelny, profesjonalny i zorientowany na rozwiązania, co daje możliwość tworzenia długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami.

Każdego dnia chcemy być doskonalsi!

Przewiń do profilu firmy