Oferta pracy

Technik Napraw

APATOR S.A.

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie i diagnostyka usterek urządzeń elektronicznych

  • Usuwanie i naprawa usterek w podzespołach i wyrobach gotowych

  • Raportowanie i rejestracja napraw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe – elektronik/ informatyk

  • Znajomość czytania schematów ideowych

  • Obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych np. multimetr, oscyloskop

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku jak i absolwenci szkół i uczelni technicznych

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP Eksploatacja do 1 kV

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym

  • Realne możliwości rozwoju w organizacji

  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

APATOR S.A.

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Przewiń do profilu firmy