Oferta pracy

Technik Obiektu

ENGIE Services Sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Kandydat na stanowisku Mobilnego Technika Obiektu będzie odpowiedzialny za diagnostykę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji (w zależności od budynku) np.: elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów ppoż, gazowych, grzewczych, sanitarnych lub innych w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu. Obiekty zlokalizowane są na terenie Wrocławia i okolicach.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie bądź doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji opcjonalnie: elektrycznych / grzewczych / klimatyzacji i wentylacji / ppoż., / gazowych / sanitarnych / wod-kan lub innych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,

  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3.

To oferujemy

  • Praca w godzinach 7-15, lub 8-16,

  • Do dyspozycji auto służbowe,

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych,

  • Szkolenia autoryzacyjne SEP G1, G2, G3, konserwacja sprzętu ppoż, podesty ruchome,

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie z Kierownikiem

ENGIE Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Przewiń do profilu firmy