Oferta pracy

Technik Obiektu - Elektryk

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.O firmie

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.

Podole 76

Kraków

FM Solutions spółka z ograniczona odpowiedzialnością  działa w zakresie technicznej obsługi nieruchomości. Wyznacza w tej dziedzinie najwyższe standardy poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych. Oferowane usługi maja charakter kompleksowy: firma projektuje, wykonuje i serwisuje instalacje budowlane, kompleksowo realizuje instalacje klimatyzacji, wentylacji, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, niskoprądowe, elektroinstalacyjne, automatyki budynkowej i telewizji przemysłowej oraz usługi utrzymania czystości. Ważna dla firmy jest praca zespołowa, a osoby w niej zatrudnione chętnie dzielą się wiedzą ze współpracownikami. Kładziemy nacisk na wzajemny szacunek oraz otwarta wymianę poglądów.

Mając na uwadze ciągły dynamiczny rozwój, aktualnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz przeglądy urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku w szczególności instalacji elektrycznej
  • usuwanie drobnych usterek w częściach wspólnych budynku oraz w lokalach najemców,
  • realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących budynku
  • kontrola pracy urządzeń w systemach BMS
  • nadzorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
  • współpraca z Kierownikiem Technicznym w realizacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej budynku
  • wykonywanie prac typu „złota rączka” (drobne prace konserwacyjne i remontowe)

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień elektrycznych grupy 1 „E” i „D” do 15kV
  • doświadczenie w pracach z zakresu obsługi instalacji elektrycznej
  • mile widziana wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych
  • obsługa komputera – pakiet MS Office (Word, Excel, obsługa poczty)
  • umiejętności współpracy i integracji zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz nabycia nowych umiejętności
  • przyjazne środowisko pracy opierające się na szacunku wobec pracownika
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • dodatkowe benefity

Aplikacje prosimy wysyłać klikając Aplikuj

Klauzula zgody do CV

  • Prosimy o dodanie w CV poniższej klauzuli, koniecznej na potrzeby bieżącej rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FM Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.).

  • Prosimy o dodanie w CV poniższej klauzuli na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji – w razie takiego życzenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FM Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na poczet przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko wybranymi kandydatami oraz do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy