Technik obiektu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     ENGIE Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się
    zarządzaniem oraz eksploatacją instalacji technicznych.
    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC),
    • doświadczenie w zakresie eksploatacji i obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan., gazowych, ppoż., itd.,
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
    • umiejętność obsługi komputera i MS Office,
    • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

    Dodatkowe atuty:

    • uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G1, G2, G3,
    • uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy,
    • uprawnienia do pracy na podestach ruchomych,
    • prawo jazdy kat B,
    • doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego.

    Kandydatom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet socjalny,
    • interesujący zakres zadań,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazne środowisko pracy.

    Oferty zawierające CV z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia, prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ