Oferta pracy

Technik obiektu

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z rozwojem fabryki Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji i systemów technicznych poszczególnych budynków
  • Wykonywanie codziennej kontroli stanu maszyn i urządzeń technicznych
  • Wykonywanie drobnych napraw infrastruktury budynku (n.p. ogólnobudowlane naprawy, drobne prace instalacyjne, regulacja i konserwacja drzwi, naprawa urządzeń sanitarnych, itd.)
  • Wykonywanie prac związanych z usuwaniem usterek i awarii oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych czynności
  • Gospodarowanie powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami
  • Nadzór nad techniczną eksploatacją obiektu, w tym terminowość wykonywania przeglądów budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną budynków i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze technicznej budynków przemysłowych
  • Znajomości obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń: elektrycznych, HVAC, instalacji p.poż., niskoprądowych i systemów BMS
  • Umiejętność wykonywania prac drobnych ogólnobudowlanych
  • Uprawnienia SEP Gr. I i II i III E, mile widziane w zakresie dozoru
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (podest ruchomy i wózek widłowy) mile widziane
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów Microsoft (n.p. Outlook, Excel i Word)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, planowania i organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne