Oferta pracy

Technik obiektu

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

  • Luboń

    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku,

  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC),

  • Operowanie systemem BMS,

  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej,

  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie Średnie techniczne lub Wyższe techniczne

  • 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Grupy 1 E+D do 20kV

  • Obsługa programów technicznych

  • Umiejętność harmonogramowania i kontroli prac podległych pracowników

  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń

Mile widziane

  • Znajomość zasad utrzymywania w ruchu maszyn i urządzeń

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport

  • Oferujemy Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • możliwość uzyskania uprawnień