Oferta pracy

Technik Obiektu (m/k)

STRABAG PFS

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, urządzeń budynkowych

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń

  • drobne prace budowlane

  • usuwanie awarii

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości

  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych

  • znajomość systemów BMS

  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji

  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia

  • ciekawa, pełna wyzwań praca

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG PFS

STRABAG PFS należy do koncernu STRABAG SE i oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy