ENGIE Services Sp. z o.o.

Technik Obiektu Mechanik z możliwością przyuczenia

ENGIE Services Sp. z o.o.O firmie

  • Wojciecha Kossaka 150, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Wojciecha Kossaka 150

Piła

Twój zakres obowiązków

  • Kandydat na stanowisku Technika będzie odpowiedzialny za nadzór, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy budynku instalacji urządzeń kotłów gazowych / parowych, sprężonego powietrza, przeciwpożarowych, w celu zapewnienia pełnej sprawności obiektu.

Nasze wymagania

  • Chęci nauki i zdobywania wiedzy,

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP Grupa 1, Grupa 2 lub Grupa 3,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie z zakresu obsługi kotłów gazowych, urządzeń do produkcji sprężonego powietrza.

To oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • Możliwość szkoleń autoryzacyjnych,

  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych,

  • Interesujący zakres obowiązków,

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, oraz magazynach logistycznych.

Przewiń do profilu firmy