Technik Obiektu

  • Nysa, opolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 2019-08-06
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2019-09-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Nysa

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
    • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
    • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
    • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie  techniczne mile widziane,
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,
    • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV,
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.

    Zadania:

    • Codzienna obsługa techniczna budynku,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
    • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
    • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek,
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych,
    • Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.
    Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie.
    Zadzwoń Aplikuj teraz