Oferta pracy

Technik Obiektu

METRO PROPERTIES Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

METRO PROPERTIES Sp. z o.o.
jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Nasze oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • aktualne uprawnienia SEP min. 1kV,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych / podnośników koszowych.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad poprawnym działaniem urządzeń elektrycznych, aparatury i maszyn w obiekcie,
  • bieżąca obsługa obiektu,
  • utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie centrum handlowego,
  • wykonywanie drobnych prac montażowych i elektroenergetycznych.

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów (karta Multisport na atrakcyjnych warunkach, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe).

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy