Logo Pracuj.pl

Technik Obiektu

IMPEL SYNERGIES Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Teren działania: woj. podkarpackie
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • codzienna obsługa konserwatorska powierzonych budynków
  • utrzymywanie budynków w pełnej sprawności technicznej
  • reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości (w tym usuwanie usterek i awarii)
  • wykonywanie prac tj.: malowanie ścian, szpachlowanie, tynkowanie, malowanie linii produkcyjnych, naprawy stolarki okiennej i drzwiowej, drobne prace ślusarskie, transport mebli, drobne prace brukarskie, naprawy pokrycia dachów, układanie płytek oraz prace ogólnobudowlane na zewnątrz jak i wewnątrz budynków

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Mile widziane

  • uprawnienia na podnośnik koszowy lub chęć do ich wyrobienia

To oferujemy

  • stawkę: 3 000 - 3 500 zł netto
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zintegrowanych usług nieruchomości
  • stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • partnerską atmosferę pracy
  • możliwość skorzystania z karty sportowej, opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • inicjatywy dobroczynne
  • baza szkoleń na platformie e-learingowej

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

IMPEL SYNERGIES Sp. z o.o.

Firma Impel Synergies Sp. z o. o. - posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży zintegrowanej obsługi nieruchomości oraz stabilną pozycję na rynku – poszukuje:

Technika Obiektu

Technik Obiektu, Rzeszów