Oferta pracy

Technik Obiektu / Technik Elektryk

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gnieźnieńska 32B

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zapewnieniu sprawności działania wszystkich urządzeń i instalacji infrastrukturalnych w tym elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia w Centrum Produkcyjnym BMP

  • Utrzymanie sprawności instalacji mediów produkcyjnych

  • Dbanie o wysoki stan techniczny całości wyposażenia i instalacji infrastruktury fabryki

  • Realizacja programu Preventive Maintenance wszystkich instalacji infrastruktury fabryki

  • Prowadzenie bieżących ewidencji zużycia materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne specjalistyczne o kierunku elektrycznym, elektronicznym, elektroenergetycznym lub mechatronika

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 2 lata

  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP – Grupa 1, „E” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP – Grupa 2, „E” w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych

  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP – Grupa 3, „E” w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy zmianowej, w systemie równoważnym 12-godzinnym,

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • 2 premie w ciągu roku

  • Bezpłatne Ubezpieczenie NNW obowiązujące 24/7 na całym świecie

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Opieka medyczna

  • PPE (pracowniczy program emerytalny)

  • Karnet sportowy

  • Dostęp do sklepiku intranetowego z naszymi produktami

  • Możliwość korzystania ze środków funduszu socjalnego w zależności od progu dochodów (dofinansowanie do wakacji, bony Sodexo, paczki dla dzieci na święta – itp.)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Siłownia na terenie firmy

  • Przedszkole na terenie firmy

  • Program wsparcia pracowników (dostęp do prawnika, psychologa, coacha)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • PPE

  • Cały czas rekrutujemy! Rozbudowa fabryki trwa!

Czy wiesz, że kultowe marki NIVEA, Bambino, Eucerin, powstają w Poznaniu ? Jesteśmy w trakcie rozbudowy fabryki. Będziemy największym centrum produkcyjnym Beiersdorf na świecie, produkującym innowacje do pielęgnacji twarzy oraz dermokosmetyki. A do tego tworzymy #ZgranaEkipa.

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Przewiń do profilu firmy