Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Obiektu - Technik Serwisu (mobilny/stacjonarny)

Samsic PolskaO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o stan techniczny budynków,

  • wykonywanie drobnych napraw urządzeń i instalacji,

  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych według wytycznych,

  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu oraz najemcami,

  • nadzór nad firmami realizującymi naprawy i przeglądy,

  • ścisła współpraca z Koordynatorem ds. Technicznych.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku: Serwisant, Technik utrzymania budynku itp.,

  • uprawnienia SEP lub wiedza i doświadczenie umożliwiające uzyskanie uprawnień,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność,

  • znajomość zagadnień z zakresu podstaw obsługi technicznej nieruchomości.

Mile widziane

  • doświadczenie w usługach remontowo – budowlanych,

  • doświadczenie w obsłudze i naprawach instalacji HVAC,

  • uprawnienia F-gazowe,

  • uprawnienia na podnośnik koszowy,

  • uprawnienia na podnośnik nożycowy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy,

  • ciekawą pracę w firmie realizującej własne inicjatywy i projekty,

  • możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów,

  • przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy,

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy – w przypadku Technika mobilnego również samochód służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Samsic Polska

Samsic Polska należy do rodzinnej grupy Francuskiej Samsic.

SAMSIC GROUP został założony w 1986 roku jako firma świadcząca usługi porządkowe z siedzibą w Rennes przez Christiana Roulleau. Obecnie Samsic Group świadczy ponad 160 różnych usług multiserwisowych w 25 krajach Europy obsługując 30 000 klientów.

SAMSIC POLSKA to lokalna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku od usług porządkowych.

Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Dziś firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę rozwijając szereg usług poświęconych środowisku życia i pracy oraz zespołom ludzkim. Oferujemy usługi szyte na miarę, dostosowane do potrzeb i specyfiki klientów. Naszym największym atutem są nasi pracownicy, którzy codziennie pracują aby zapewnić dobre samopoczucie i komfort pracy naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy