Oferta pracy

Technik Utrzymania Obiektu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;

  • prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości;

  • nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych;

  • wykonywanie drobnych napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, mechanik lub pokrewne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe);

  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV;

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.);

  • umiejętności współpracy i integracji w zespole.

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemów zarządzania budynkiem (BMS);

  • obsługa komputera – pakiet MS Office;

  • obsługa systemów HVAC.

To oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę od pierwszego dnia;

  • możliwości rozwoju;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;

  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Przewiń do profilu firmy