Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Obiektu

Gemini Holding Sp. z o. o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne obchody po budynku

  • Przyjmowanie zgłoszeń usterek i realizacja napraw, zgodnie z przyjętymi priorytetami

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń i instalacji

  • Praca z dokumentacją techniczną nieruchomości

  • Codzienna, bezpośrednia komunikacja z zarządcą / właścicielem nieruchomości

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów

  • Wykonywanie drobnych prac montażowych i naprawczych

  • Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac

  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan)

  • Umiejętności współpracy i integracji w zespole.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)

  • Doświadczenie w montażu, konserwacji, naprawach instalacji w budynkach wielkopowierzchniowych (biura, magazyny, centra handlowe)

  • Znajomość systemów i obsługi instalacji elektrycznych, sanitarnych, HVAC i BMS

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera i programów MS Office

  • Wysoka kultura osobista, efektywna, konkretna komunikacja ze współpracownikami i klientami

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i rzetelne podejście do ich realizacji

  • Dbanie o kwestie BHP w codziennej pracy

To oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w finansowo stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji

  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Gemini Holding to wielokrotnie nagradzana, zorientowana na nowoczesne inwestycje polska firma deweloperska, która od ponad 30 lat z sukcesem rozwija swoje portfolio. Spółka jest jednym z pionierów rodzimego rynku handlowego, stojąc za projektami deweloperskimi takich marek jak: Geant, Carrefour, Tesco, Lidl, BP czy McDonald's. Od ponad dekady Gemini Holding rozwija także swoje portfolio, tworząc sieć centrów handlowych Gemini Park.

Do aktywów będących własnością firmy należą dziś trzy obiekty handlowe: Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz Gemini Park Tychy o łącznej powierzchni 131 000 m kw. GLA. Firma wyróżniana nagrodami m.in. European Property Awards, Eurobuild Awards, PRCH Retail Awards i CEE Retail Awards.

Przewiń do profilu firmy